Zobacz mój sklep →

Bądź influencerem Nieba!

Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał – aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje.

J 15, 16

Ten fragment Pisma Świetego jest punktem wyjścia dla mojego pierwszego autorskiego projektu, którego owocem będą koszulki i torby z logo stworzonym przy współpracy z Blesscode – dobre słowa (sprawdźcie ich na facebooku!). Każdy z nas powołany jest do ewangelizacji – mamy iść i głosić Miłość Boga – by pomnażać Chwałę Nieba! Dlatego jakiś czas temu postanowiłam mówić o tym, co Bóg dla mnie uczynił i wciąż czyni i zachęcić do tego jak największą liczbę osób – by pomnażać dzieła Pana! #Bądźinfluenceremnieba – ta akcja jest dla każdego – Ty też możesz świadczyć o Miłości naszego Stwórcy! Nie bój się, bo ukochano Cię takim jakim jesteś – to wystarczający powód, by głosić Chwałę Nieba!

Dlaczego ja i skąd to wszystko?

Czułam Jego obecność w moim życiu odkąd pamiętam.

Od zawsze czułam, że wszystko, co robię, nie pochodzi z moich sił. Jestem silna Jego Mocą i realizuję pragnienia mojego serca, dzięki Jego dobroci i nieskończonej miłości. Ten projekt to jedno z tych dzieł, które chcę realizować w Mocy Pana, na Jego Chwałę! Cieszę się, że są już ludzie, którzy dołączają do tej akcji i mam nadzieję, że Ty też odnajdziesz tu miejsce dla siebie!

Co to znaczy?

Influencing Nieba oznacza ewangelizację przez własną postawę, inspirowanie innych do wybrania drogi z Bogiem, a przez to zachwyt brakiem ograniczeń naszego Stwórcy, wolnością i obfitością, do której powołał nas wszystkich!

 

Niech ten projekt przynosi owoce i niech to trwa i pomnaża się w obfitości  – proszę o to w Imię Pana Naszego Jezusa Chrystusa – AMEN!

 

 

P.s. Produkty już niebawem w sklepie kajakubarska.pl